2. Program hubnutí a výživového poradenství pro jednotlivceProgram trvá dle Vašeho přání buď 3 měsíce nebo půl roku od vstupní konzultace (délku programu lze dle potřeby dále prodlužovat - viz. ceník služeb)

Program obsahuje:

  • individuální vstupní konzultaci včetně přesné diagnostiky těla přístrojem InBody
  • na základě zjištěných údajů a seznámení se s Vašimi cíly (redukce nadváhy, zlepšení jídelníčku, nárůst objemu svalové hmoty) vytvoření optimálního programu formou Výživového plánu na míru (analýza a zhodnocení Vašeho týdenního stravovacího a pitného režimu s doporučenou optimalizací, zhodnocení Vašeho současného zdravotního stavu a životního stylu s doporučením změn, vzorový jídelníček „na míru“ na 14 dní, seznam vhodných potravin s ilustračními obrázky pro lepší orientaci při nákupech, informace a doporučení pro zdravé stravování a správné stravovací návyky, doporučení na vhodnější technologické postupy při úpravě pokrmů, př. rady pro řešení Vašich zdravotních problémů)
  • po předání výživového plánu probíhají konzultace (dle potřeby emailové, telefonické, osobní) pro kontrolu a zajištění správného průběhu hubnutí. Po převzetí výživového plánu doporučuji konzultaci ihned za týden (pro okamžité doladění nejasností, na které narazíte při nákupech, při vaření a běžném denním režimu), další pak dle individuálních potřeb či smluvených termínů. V případě, že jste si již jisti osvojením si všech základních pravidel správného stravování a nemáte již žádné problémy a nejasnosti, doporučuji pravidelné osobní konzultace cca po měsíci. V případě, že se vyskytnou nové skutečnosti (dovolená, nemoc, služební cesta, práce na směny apod.), poradím Vám s drobnými úpravami reflektujícími na tyto změny ihned.
  • průběžné měření Vašeho těla přístrojem InBody (dle domluveného plánu a potřeb) pro kontrolu výsledků našeho společného snažení

Pro usnadnění a podporu mám pro Vás během programu připraveno i několik pomůcek – knihy, recepty, krokoměry (spočítají, kolik ujdete za den kroků), měřiče tepové frekvence (chytré „hodinky“, které Vám při sportu ukáží, kdy nejlépe „spalujete tuky“), Nordic Walking hole (které zvyšují fyzickou kondici a napomáhají redukci váhy), apod.

Ceník programu >>
Objednávka programu >>

Tvorba webu ADENT CZ s.r.o.