5. Skupinové hubnutí s pohybem
Příčinou nadváhy je většinou dlouhodobý nepoměr mezi příjmem energie a jeho energetickým výdejem. K tomu, aby člověk správně redukoval svou hmotnost, musí vydat více energie (neboli přidat více pohybu) než jeho tělo přijme v potravě. Pro lidi s nadváhou se doporučují přirozené pohybové aktivity jako je chůze, plavání či jízda na kole. Jednou z vůbec nejlepších pohybových aktivit, které vedou k redukci hmotnosti, je Nordic walking - chůze s holemi. Nordic Walking se dá provozovat bez ohledu na počasí, roční období, věk nebo fyzickou zdatnost. Pro lidi s nadváhou je zajímavý i ten fakt, že u Nordic Walkingu je kalorická spotřeba vyšší až o 25-35% než u běžné chůze, protože se při této sportovní aktivitě zapojuje vp. celé tělo. V redukčním režimu však není úplně nejdůležitější hodnota spálených kalorií za hodinu, ale především pravidelnost pohybu. Pokud se tedy přimějete k pravidelnému aktivnímu pohybu, jste již na dobré cestě za zhubnutými kilogramy!

Správná technika chůze s holemi je velice důležitá a někdy si člověk nesprávným držením těla a pohybu může více uškodit než pomoci. Právě proto je určitě lepší začít s touto aktivitou pod odborným dohledem. Samozřejmě je možné koupit si hole a vyrazit do terénu sám, ale malá instruktáž Vám ukáže všechny možnosti, jak zlepšit své zdraví. Pokud chcete vyzkoušet Nordic Walking a začít tak redukovat hmotnost správným způsobem, přihlaste se do Skupinového hubnutí s pohybem! Vlastní hole mít nemusíte, půjčí Vám je kvalifikovaný lektor, který Vás s radostí zasvětí do tohoto mladého, dynamicky se rozvíjejícího se sportu. Navíc se zde potkáte s lidmi, kteří mají podobné cíle, takže můžete navázat nová přátelství, můžete se podělit o své zkušenosti a rady s hubnutím apod.

Program obsahuje:

  • 12 lekcí Nordic Walkingu s instruktáží
  • zapůjčení Nordic Walking holí


Časové rozvržení programu:

Setkávat se budeme 1x týdně, tedy 3 měsíce. Každá lekce trvá cca 1 hodinu. O termínu a místu zahájení nového kurzu „Skupinové hubnutí s pohybem“ se dozvíte na našich www v aktuálních informacích nebo pokud vyplníte Objednávku programu, budu Vás včas sama (emailem nebo telefonicky) informovat .

Tento program doporučuji spojit s programem „Skupinové hubnutí s přednáškami“.

Ceník programu >>
Objednávka programu >>

Tvorba webu ADENT CZ s.r.o.