4. Skupinové hubnutí s přednáškami
Chcete zhubnout, ale víte, že to sami nezvládnete? Nemáte k sobě nikoho, kdo by Vám v tomto úsilí pomohl? Pak se přihlaste do Skupinového hubnutí s přednáškami! Budou zde lidé s podobnými problémy, což s sebou nese spoustu pozitiv (máte možnost popovídat si s nimi na stejná témata, můžete se navzájem povzbuzovat a podporovat, takže výsledky jsou většinou mnohem lepší, než kdybyste hubli sami). Součástí skupinového hubnutí jsou odborné přednášky na nejrůznější témata, jejichž společným pojítkem je vždy zdravý životní styl, správná strava a především „hubnutí bez blbnutí”.

Malou nevýhodou Skupinového hubnutí je, že termíny přednášek, konzultací a měření jsou dány předem a nelze je měnit podle přání jednotlivců.

Program obsahuje 6 setkání s přednáškami:


1. setkání obsahuje:
  • úvodní vzájemné seznámení se
  • představení celého programu „Skupinového hubnutí s přednáškami“
  • úvodní přednášku o zdraví, správné stravě a „hubnutí bez blbnutí“
  • individuální měření přístrojem InBody s následnými analýzami a doporučeními

2.-6. setkání obsahuje:
  • na začátku vždy odbornou a zábavnou přednášku zaměřenou na další „záludnosti hubnutí“ (jinými slovy - hubnutí probereme postupnými kroky ze stránky teoretické, praktické i psychologické, takže na konci kurzu budete vybaveni nejen množstvím důležitých informací, ale budete již schopni čelit všem možným nástrahám při hubnutí, naučíte se sestavit si zdravý jídelníček a budete vědět, jak zdravě nakupovat, vařit a jíst)
  • po každé přednášce následují dotazy a diskuze
  • na závěr každého setkání můžeme provést (dle Vašeho přání) individuální měření a diagnostiky přístrojem InBody pro kontrolu našeho společného snažení

Časové rozvržení programu:

Setkávat se budeme 1x za 14 dní, tedy 3 měsíce. Každé setkání trvá 2 hodiny (zpravidla 17.00 - 19.00 hod.).
O termínu a místu zahájení nového kurzu „Skupinové hubnutí s přednáškami“ se dozvíte na našich www v aktuálních informacích nebo pokud vyplníte Objednávku programu, budu Vás včas sama (emailem nebo telefonicky) informovat.

Tento program doporučuji spojit s programem „Skupinové hubnutí s pohybem“.

Ceník programu >>
Objednávka programu >>

Tvorba webu ADENT CZ s.r.o.